Jag ska försöka få in henne här på forumet... Håll tummarna för vi alla vet ju att det täckta könet bestämmer oavsett vad vi säger...[/quote]
Hi, hi

Så sant, så sant!
Men rätt som det är så kan vi vara snäll ändå
Jag själv skruver inget så där mer än den vanliga servicen på min bil. Eftersom bilen nyttjas även som "kommer-till-jobbet-föremål" och arbetsredskap på gården (hämta ensilagebalar, transportera stängselmaterial mm.) så vill/ kan jag inte förändra så värst mycket på den.
Mitt Offroadintresse begränsar sig (hoppas jag inte blir hängt för detta här

) att testa och utveckla mina och bilens förmåga och gränser i det skicket den är dvs. serietillverkad utan massa jux.
Sen vet man aldrig om jag inte blir så biten på lång sikt att man kanske köpa nån leksak bara för offroad. Sneglar även lite på ATV, fast då mer med en typ Polaris eller nåt.
Är mer för att med teknik, sakta och smart bemäktra terränghinder (låter vridmomenten jobbar) än att har det bråttom med massor hk och angriper brutalt. Hoppas att det finns även ett hörn för sådana som mig i offroad Sverige

Fac ut gaudeam.